Blog

Kategoriler

Direksiyon dersi faydaları

Direksiyon dersi almanın faydaları nelerdir?

Özel direksiyon dersi sürücü adaylarının trafikte doğru bir şekilde araç kullanması açısından oldukça önemlidir. Belirli bir yaşa geldikten sonra ehliyetin önemi anlaşılır bir hale gelmiştir.  Sürücülük deneyim ve tecrübe gerektirir. zor hava şartlarında doğru önceden alınan sürüş eğitimi oldukça önemlidir.  İnsanlar ehliyet alabilmek için yılın belirli tarihlerinde sürüş sınavlarına girerek bu şansı yakalamaya çalışır. Semtlere göre farkındalık gösteren İstanbul direksiyon dersi  kursunda yararlanabileceğiniz oldukça büyük fırsatlar bulunmaktadır.

 

özel direksiyon dersi

Trafiğe çıkmak artık çok daha kolay!

Trafiğe çıkmaktan korkuyor iseniz, ya da direksiyon sınavlarına girmek için kendinizi hazır hissetmiyor iseniz istediğiniz zaman ve saatler için yıllanmış tecrübelerimizden yılın her gününde yararlanmanız mümkündür. İster manuel ister otomatik vitesli araçlarda İstanbul direksiyon dersi almanız mümkündür.

Eğitim parkuru seviyenize uygun bir şekilde belirlenir.

 

Daha önce hiç trafiğe çıkmamış ve araç kullanmamış sürücü adaylarımız için kayıt işlemini tamamladıktan sonra  hafta süren teorik eğitimine hazır hale gelir. Teorik olarak eğitimlerden sonra eğitime başlamaya hazır hale gelirisiniz. İlk iki ders simülatörde geçtikten sonra ilk adımlarınızı kaliteli bir şeklide atmış bulunursunuz. Bunların sonrasında ise akan trafikte eğitimlere başlarsınız. İlk olarak trafik yoğunluğunun az olduğu yerlerde ders alsanız da daha sonra el beceriniz arttıkça akan trafikte sürüş eğitimi almaya devam edebilirsiniz.

Akan trafikte direksiyon eğitimi

Araca binmek, koltuk ve ayna ayarları, direksiyon tutuş ve bakış tekniği, tanıtım ve donanım anlatımı motorun çalıştırılıp durdurulma ayarları ,düz devamlı sürüş, şerit, ve iz ekibi ,vites alıp verme, şerit seçme şerit değiştirme , sağa ve sola dönüşler ve buna benzer bir çok konular kursumuzda bulunan İstanbul direksiyon dersi eğitimlerimiz ile kursumuzda mevcuttur. En kısa sürede en doğru eğitim ve sürüş tekniklerini öğrenmek amacıyla kursumuza müracaat eden sürücü adaylarımıza en seçkin teknikler eşliğinde eğitimler vermekteyiz.  Bizler direksiyon dersi eğitimlerinde her zaman gelişen en doğru teknikler ve yılların bize kattığı tecrübeler ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Konu ile ilgili diğer makalemize göz atabilirsiniz.

Ehliyet sınavı ve koşulları

COPYRIGHT © 2017 SENOLDİREKSİYONDERSİ.COM / TÜM HAKLARI SAKLIDIR / Lavce Security