Ataşehir Direksiyon Dersi

Ataşehir direksiyon dersi için İstanbul’un en uygun semtlerinden bir tanesidir. Geniş sokaklara sahip semt, direksiyon dersi alıştırmaları için sürücü adaylarına kolaylık sağlayarak daha fazla pratik yapmaya yardımcı olmaktadır. Bu nedenle direksiyon derslerinde hedef aldığımız semtlerden bir tanesidir. Yoğun trafik olmadığı zamanlarda trafik akışı ile beraber adayların kolay bir eğitim almasını sağlayarak derslere ısınmalarını sağlarız.

Direksiyon dersi almanın faydaları nelerdir?

Direksiyon derslerinin temel amacı adayları genel trafik akışına hazırlamak, kontrolü sağlamak ve araba kullanmaya doğru bir şekilde alıştırmaktır. Bunun için ilk olarak pratikler yapılır. Bu pratikler ile beraber araba kullanmaya yatkınlık kavranır, geliştirilir ve temeli atılır. Araç kullanmaya başlamadan önce, aracın tüm göstergeleri tanınmalıdır. Hazırlık aşamasında ise koltuk, kemer ve ayna ayarlamaları yapılarak kalkmaya hazırlanılır. Koltuk düzenlemelerinde önemli olan husus koltuğun sırt ve yaslanma bölümünün direksiyona olan mesafesi ve koltuğun direksiyona mesafesinin ayarlanmasıdır. Kısa boylu sürücüler için ise belirli araçlarda bulunan koltuk yükseltme ayarlamaları da mevcuttur. Ataşehir direksiyon dersi için en ideal semtlerden olmasının yanı sıra yolların durumu göz önünde bulundurulduğunda da en seçilmiş semtlerden bir tanesidir.

Ehliyet almak artık zor değil!

Ataşehir genelinde vermiş olduğumuz direksiyon dersleri sayesinde;güvenli ve tecrübeli araç kullanımının yanı sıra trafik kurallarını en pratik yoluyla öğreneceksiniz. Tecrübeli ve işine son derece saygılı ekipmanlarımız ile trafiği sizlere en iyi şekilde anlatacağımıza eminiz.

 

COPYRIGHT © 2017 SENOLDİREKSİYONDERSİ.COM / TÜM HAKLARI SAKLIDIR / Lavce Security