Üsküdar Direksiyon Dersi

Geniş alanlarda yapılan direksiyon dersi eğitimleri genel olarak daha fazla olumlu geri dönüş sağlar. Ülkemizde direksiyon dersleri için uygun olan bazı semtler vardır. Bu semtler arasında Üsküdar direksiyon dersi için en ideal semtlerimizden bir tanesidir. İstanbul’un seçilmiş semtlerinden birisi olan Üsküdar, özellikle dar olmayan sokakları ve teknik olarak düzgün yolları ile direksiyon dersi verdiğimiz semtler arasındadır.
Direksiyon dersleri çok aşamalıdır. Tek gün içerisinde elimizden geldiği kadarıyla tüm aşamaları özenle öğreterek ve yeterli pratik yaparak ilerlemekteyiz. Teme direksiyon derslerinde ilk olarak rutin kontroller yapılır. Bu kontroller ayna ve koltuk kontrolleri, kemer ayarlamaları ve aracın göstergeleri tanınarak başlanır. Kontroller yapıldıktan sonra araç kaldırma, yola çıkış ve park eğitimleri verilir.

Direksiyon eğitiminde püf noktalar nelerdir?

Bu eğitimlerden sonra çeşitli diğer eğitimler de özenle ve hassasiyetle gerçekleştirilir. Bu eğitimleri sıralayacak olursak;
Devrine Göre Araç Kullanma
• Vites Değiştirme
• Kalkış Şekilleri
Eğilimli Yolda Kalkış 
Duruş Şekilleri
• Direksiyon Hakimiyetinin Sağlanması
• Manevralar
• Şerit Değiştirmede Kavşaklar, Dönel Kavşaklarda, Hal ve Davranışlarımız
• Sollama Kuralları

Trafikte pratik bilgi önemli!

Bu listedeki her kuralı daha iyi bir şekilde öğrenebilmek için bol bol pratik yapmak gereklidir. Üsküdar direksiyon dersi için en uygun alanlardan bir tanesi olmakla birlikte en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

COPYRIGHT © 2017 SENOLDİREKSİYONDERSİ.COM / TÜM HAKLARI SAKLIDIR / Lavce Security