Blog

Kategoriler

Direksiyon Eğitimi Almak

Ehliyetinizi almak için sürücü kursuna yazıldınız fakat yazıldığınız sürücü kursuna iş yoğunluğunuzdan dolayı derslere katılmakta sıkıntı yaşıyorsunuz. Ve kursun verdiği direksiyon eğitimi ne yazık ki yetersiz geldiğinden dolayı kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Fakat yazıldığınız sınavdan da kalmak istemiyorsunuz. Kursumuza müracaat ederek ehliyet sınavını geçmeyi garantileyebilirsiniz. Kendinizde araç kullanımı konusunda hazır hissetmiyor ve hala çok daha pratik yapmaya ihtiyaç duyuyor iseniz. Konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz ile öncellik ile sürücü eğitimi pistimizde daha sonra akıcı trafikte ders almanız mümkündür.

Ehliyet almak istiyorum fakat trafikten korkuyorum!

Direksiyon dersi ciddiye alınması gereken bir konudur. Bu açıdan oldukça önemlidir. Sonuç olarak orta da can güvenliği söz konusudur.  Ve asla göz ardı edilmeyecek bir konudur. Öncellikle bunun bilincinde olmalıyız. Sunduğumuz kaliteli eğitim ve profesyonel kadromuz ile sizlere her zaman en doğru eğitimleri vermekteyiz. Bu sayede sürücü adaylarımızın çok daha kaliteli sürüş eğitimi almasını sağlıyoruz. Park çalışması yapmak düz ve geri gidişler, dik giriş çıkışlar, iki araç arasına düz girip çıkmak ve buna benzer bir çok sürüş yöntemini hep birlikte öğreniyoruz.

Direksiyon eğitimi genel amaçları nelerdir?

Bu programın genel amacı direksiyon eğitimi almak isteyen ve yasalara uygun olan tüm sürüş adaylarımıza en doğru biçimde ehliyet aldırmaktır.

-Süreceği aracı aracı tanıtarak, aracını sürebilmesi için, gerekli olan beceri ve davranışları ilke edinerek alışkanlık haline getirmesini sağlamak

-Araç kullanımında trafik kazalarına yol açacak her türlü dikkatsizlikten korunarak trafik kurallarına uyma alışkanlığı edinmesini sağlamak.

-Şehir içi ve şehir dışı yollarda araç sürerken trafik ışık levhalarına dikkat etmek ve bu konunun ilke edinmesini belirli bir kavram haline getirebilmek.

-Değişik yol ve hava şartlarında araç sürerken dikkat etmesi gereken hususlara uyarak, gerekli emniyet tedbirini almalarının önemini kavratmak.

Direksiyon Eğitimi almak ile ilgili makalemiz burada sona eriyor 🙂 Tekrar görüşmek üzere ..

 

 

COPYRIGHT © 2017 SENOLDİREKSİYONDERSİ.COM / TÜM HAKLARI SAKLIDIR / Lavce Security